Про компанію

Наша місія

Кавова компанія «Гаруда» займається виготовленням і реалізацією високоякісної кави. Мабуть, назва відома ще далеко не всім. Ми молода компанія, але яка вже встигла завоювати любов численних клієнтів. Секрет успіху банально простий – ми виготовляємо напої, які не залишать байдужими нікого. Варто випити хоча б чашку міцної ароматної кави, і Ви не зможете уявити свого дня без цього напою. Приголомшливий смак, насичений аромат оцінять як звичайні любителі, так і справжні гурмани.

Наші переваги:

1. Зерно закуповується в Бразилії, Ефіопії, Колумбії, Уганді. Саме в цих країнах найбільш сприятливий клімат для вирощування кавових дерев. Як результат, плоди дозволяють виготовляти приголомшливу за смаком і запахом продукцію.

2. Якісне обсмажування. В таких цілях використовується сучасне обладнання, в процесі беруть участь справжні майстри своєї справи. Якість зерен контролюється на всіх етапах виробництва напою – до і після обсмажування.

3. Великий вибір. Завдяки широкому асортименту кожен зможе придбати саме ту каву, яка імпонує найбільше. Сорти напоїв відрізняються між собою ступенем обсмажування і помелу, країною постачальника зерен, наявністю додаткових добавок.

4. Доступні ціни. Спочатку вартість може здатися високою. Але, з огляду на високу якість, незабутній смак і аромат і натуральний склад продукції, ціна цілковито себе виправдовує.

5. Дотримання діючих стандартів. Наша компанія займається прозорою діяльністю, дотримуючись всіх необхідних норм і вимог. Кожна окрема продукція відповідає тим вимогам, які прописані в ISO 9002, а це стандарт міжнародного зразка.

На нашому сайті можна побачити всю необхідну інформацію. Розроблено зручний інтерфейс. Кожен зможе швидко в усьому розібратися, знайти відповіді на всі запитання. Інформація на ресурсі постійно оновлюється по мірі необхідності. Ми стежимо за актуальністю. Безпосередньо на сайті можна побачити контакти для зв’язку з співробітниками, ознайомитися з асортиментом компанії, вартістю продукції, її особливостями. Компанія відкрита для споживачів. Ми хочемо, щоб про нашу продукцію дізналося якомога більше людей.

Де придбати

Кавова компанія «Гаруда» нещодавно розпочала виготовлення кави в Україні. Але, вже сьогодні наша продукція активно поставляється в роздрібні мережі. Магазини, кіоски, лотки – всюди можете побачити натуральну каву. Продукція реалізується в багатьох містах по всій території України.

Є можливість замовити каву для Privat Label. Ми відкриті до співпраці з юридичними особами. Будь-яка компанія може придбати у нас продукцію в необхідній кількості. «Гаруда» буде виготовляти на замовлення каву на постійній основі. З нашими менеджерами можна узгодити всі деталі.

Компанія тільки виходить на український ринок. Поки що фахівці розширюють масштаби збуту, укладаються договори з роздрібними мережами. Кава, яка відрізняється високим рівнем якості (приємний смак, насичений аромат, використання виключно натуральних компонентів) обов’язково знайде свого покупця. Заходячи в звичайний роздрібний магазин, не забудьте запитати, чи є серед асортименту продукція компанії «Гаруда». Якщо відповідь позитивна, то не забудьте купити хоча б одну упаковку кави, щоб насолодитися насиченим приємним смаком, який навряд чи залишить вас байдужим.